InterContinental Praha opouští generální ředitel Robert Herr

 

Robert Herr, generální ředitel hotelu InterContinental Praha v České republice, opouští hotel koncem srpna 2010. Robert Herr zastával pozici generálního ředitele od října 2006. Proč  zrovna o této personální změně píšeme v kronice ? Ve spolupráci s hotelem v prostorách InterContinentalu Praha  totiž po dobu nedávných tří let v minulosti probíhala tradiční setkání Asociace hotelů a restaurací s novináři a časté výstupy z těchto besed přispěly k lepší informovanosti veřejnosti.

http://czechtravelpress.cz/images/stories/2010/srpen/intercontinental.jpg

 

Nebývá zvykem překládat do češtiny příjmení cizence, ale u Roberta (Pána) Herra to učiníme, i když   by mu slušelo spíše příjmení Světoběžník, protože  ve svých necelých čtyřiceti letech by potřeboval ke svému profesnímu životopisu mapu světa.  Robert Herr (39)  zahájil svou kariéru u společnosti InterContinental Hotels Group (IHG) v InterContinental Miami před 17 lety. Poté pracoval na různých pozicích, jako Reservation Manager v InterContinentalu v Paříži, Front Office Manager v Lipsku a v Barclay InterContinental New York. Byl Resident Managerem v hotelech InterContinental Vídeň a InterContinental Praha. Jako General Manager působil v hotelech Crowne Plaza v Hamburku a InterContinental Düsseldorf, který úspěšně otevřel. Už druhý rok svého působení jako generální ředitel hotelu InterContinental Praha získal od Asociace hotelů a restaurací ČR cenu Hoteliér roku pro řetězcové hotely za rok 2007.

Od 1. září 2010, Robert Herr převezme jako generální ředitel hotel InterContinental Berlin. Bude zároveň zastávat funkci Area General Manager odpovědný za další hotely řetězce InterContinental Hotels and Resorts v Düsseldorfu a Kolíně nad Rýnem a bude reportovat přímo Rolf Hübnerovi, Vice President Operations Central Europe, který převzal od 1. července 2010 odpovědnost za hotely sítě InterContinental Hotels Group v celém Německu. Obě změny mají nastat v důsledku odchodu Willy Weilanda po 37 letech působení v InterContinental Hotels Group.

 

 

Jméno nástupce Roberta Herra do funkce generálního ředitele hotelu InterContinental Praha bude předmětem dalšího oznámení.

Informace pro náš web poskytla Petra Kazdová Public Relations Manager hotelu.