Hoteliéři a restauratéři se sejdou pošesté

Již po šesté se ve dnech 3. – 4. listopadu 2011 sejdou majitelé a provozovatelé českých a moravských hotelů, restaurací, penzionů, odborných škol i firem jim dodávajících produktů, aby na Výroční konferenci Asociace hotelů a restaurací České republiky cnejen zhodnotili letošní rok, ale také aby vyslechli, jak dál se bude jejich obor vyvíjet.

 

" Jedním z dominujících témat letošní konference nazvané Náš obor v nové době  jsou změny spotřebitelského chování našich zákazníků a předpokládaný vývoj oboru v souvislosti s ekonomickými změnami na světovém trhu a reformami připravovanými vládou na příští rok. Konference přinese možnost diskutovat o řadě dalších, neméně zajímavých praktických tématech. Součástí jsou i tři diskusní panelové sekce zaměřené na hotelnictví, gastronomii a vzdělávání," říká před konferencí prezident AHR ČR Václav Stárek.

informací a registrace jsou k dispozici na www.ahrcr.cz/výroční konference /. 

K motivacím těchto setkání , bezesporu i velmi cenným, patří i setkání s kolegy z oboru, volná výměna zkušeností vycházejících z nejpestřejších aspektů každodenní práce v oboru a pro obor hotelnictví a gastronomie.
 
" Není náhodou, že se setkání uskuteční v srdci Pálavských vrchů, v půvabném městě vín Mikulově, v rodinném Hotelu GALANT. O vyhlášené kvalitě zde poskytovaných hotelových i restauračních služeb, se budou moci účastníci v průběhu setkání sami přesvědčit. A nejen to, přítomní budou moci ochutnat i nemálo pěkných vín z produkce stejnojmenného vinařství." dodává generální sekretářka  Klára Zachariášová
 
Pravidelnou součástí výroční konference bývá i jeho kulturně společenská část. Konference bude jako každoročně zakončena Gala večeří se slavnostním vyhlášením Výročních cen AHR ČR 2011. O slavnostní menu se postará Národní tým Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.
 
Organizátoři i hostitelé 6. Výroční konference AHR ČR věnují její přípravě veškeré úsilí, aby i letošní setkání v Mikulově patřilo k těm, na něž budou rádi vzpomínat. 


 Program 6. konference AHR ČR

 
Více informací:
 
Ing. Klára Zachariášová
Generální sekretář AHR ČR
tel.: 236 042 387