Dvě zlaté medaile Travel Awards pro InterContinental Praha

 

 První zářijový pátek byl slavným dnem pro vedení i zaměstnance  InterContinentalu Praha.  V rámci 18. ročníku World Travel Awards 2011 hotel  získal ve velké  konkurenci dvě prestižní ocenění - zlaté medaile Travel Awards. Nutno dodat, že slavnostní večer, jehož se bohužel  zástupci hotelu nezúčastnili, proběhl v tentokrát  až v daleké  Turecké Antalyi.

 

http://www.worldtravelawards.com/award-czech-republics-leading-hotel-2011

http://www.worldtravelawards.com/award-czech-republics-leading-business-hotel-2011

 

 

 

Co to znamená, že již třetím rokem po sobě byl hotel InterContinental Praha zvolen jako Nejlepší hotel České republiky (Czech Republic’s Leading Hotel 2011), a druhým rokem  po sobě byl hotel InterContinental Praha zvolen jako nejlepší byznys hotel České republiky (Czech Republic’s Leading Business Hotel 2011) ?

 

 "Ocenění, jako jsou tato, vždy upevní naše postavení v oboru a mají významný dopad. Pocty tohoto druhu znamenají největší úspěch, v který hotel může doufat, že získá. Jsme potěšeni, že jsme byli oceněni již třetí rok po sobě jako Nejlepší hotel v České republice a zároveň druhý rok po sobě jako Nejlepší byznys hotel v České republice, což náš hotel InterContinental Praha jistě ještě více zviditelní na obchodním, konferenčním a incentivním poli,“  zářil spokojeností generální ředitel hotelu InterContinental Praha Alexander Schreiter.

"Tato ocenění znamenají prestiž pro hotel InterContinental Praha, jeho zaměstnance, pro vlastníky, a jistě i pro naše hosty," dodal první muž hotelů, odkud je jeden z nejkrásnějších pohledu na pražskou metropoli.