Výroční plenární schůze a tradiční zájezd na Go do Brna

 

 

 

Vážené kolegyně a kolegové,

 

výbor Czech Travel Press vám přeje příjemné Vánoce, klidný a úspěšný rok 2017 a zve na první dvě akce nového roku:

1/ Výroční plenární schůze se uskuteční v úterý, 10. ledna 2017 ve 13.00 hod. v ORBIS Centru (CzechTourism), Vinohradská 46, Praha 2. Od 13.00 hod. bude možno získat roční členskou známku (pokladník Ing. Petr Tiefenböck) a zúčastnit se tradiční ankety o turistické literatuře roku 2016 (organizuje člen výboru Ing. Petr Skála).

 

Program schůze:

zahájení ve 14.00 hod.

zpráva předsedy

zpráva pokladníka

zpráva revizní komise

zprávy vedoucích jednotlivých sekcí asociace

diskuse, různé

usnesení a závěr

2/ Již tradičně pořádá Czech Travel Press i v roce 2017 pro své členy jednodenní zájezd na zahajovací den mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR v Brně (organizuje Dr. Miroslav Navara). Kromě možnosti strávit tento den na veletrhu podle svých odborných zájmů, jste zváni na naši prezentaci a slavnostní vyhlášení výsledků novinářské soutěže, pořádané asociací Czech Travel Press v průběhu roku 2016. Prezentace se uskuteční ve 12.00 hod. v pavilonu P, salonek P/5, zúčastní se i kolegové z Brna a z partnerského Klubu FIJET z Bratislavy. Věříme, že vaše stavovská čest a chuť na degustaci dobrého jihomoravského vám nedovolí nepřijít. Těšíme se na vás...

 

Odjezd autobusu dne 19.1.2017 v 7.00 hod. jako obvykle od parkoviště naproti Wilsonovu nádraží (při magistrále – směr Brno). Pro ty, kdo mají blíže na stanici metra C Opatov, zastaví zde autobus cca v 7.15 hod. na obvyklém místě nad stanicí metra, směr ven z Prahy. Odjezd autobusu zpět do Prahy z Výstaviště BVV v 18.15 – po skončení provozní doby veletrhu.

Členové, kteří nebudou mít uhrazeny příspěvky na rok 2017 na plenární schůzi, budou je moci uhradit ještě i cestou v autobusu u pokladníka. Nečlenové přispějí na úhradu autobusu částkou 100,- Kč.

Svůj závazný zájem oznamte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Na vaši účast na obou akcích se těší výbor Czech Travel Press