15.1.2013 Pozvánka na Výroční valnou hromadu CTPress

 

Vážené a milé kolegyně,   vážení a milí kolegové, 

výbor CTP vám přeje rok 2013 dle vašich představ a zasílá dvě pozvánky ....

 

Pozvánka 

Výroční valná hromada CTP, spojená s volbami do výboru asociace,

která se uskuteční v úterý, 15. ledna 2013 ve 14,00 hodin v Media ORBIS Centru (CzechTourism), Vinohradská 46, Praha 2 (přízemí).

Již od 13,00 hod. bude možné vyřídit si členskou známku do průkazky (distribuuje pokladník Ing. Petr Tiefenböck) a současně se zúčastnit tradiční ankety o turistické literatuře za rok 2012 (organizuje Ing. Petr Skála). S volbami souvisí výzva výboru členům, kteří by měli zájem pracovat v novém výboru, ke kandidatuře. Kandidující člen se krátce představí plénu a načrtne svou představu o působení ve výboru, popř. uvede své návrhy na zdokonalení či obohacení činnosti asociace. 

Program schůze:  

zahájení 

volba komisí (návrhové, mandátní a volební)                              

zpráva předsedy 

zpráva pokladníka o hospodaření za uplynulý rok  

zpráva revizní komise 

zpráva vedoucích jednotlivých sekcí asociace 

představení kandidátů do výboru a revizní komise – volby 

diskuse, různé 

vyhlášení výsledků voleb 

závěrečné usnesení, závěr 

Vzhledem k závažnosti volební valné hromady je nezbytná účast všech členů !!! 

Pozor! Během plenárky budou k dispozici také členské známky FIJET pro zájemce o mezinárodní členství! (Distribuuje Dr. M. Navara – cena se nemění – 25 EUR).  

 

Pozvánka

 

 Jako již dlouhou řadu let pořádá Czech Travel Press pro své členy jednodenní zájezd na zahajovací den mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR v Brně. 

Kromě možnosti strávit tento den na veletrhu podle svých odborných zájmů jste zváni na prezentaci a slavnostní vyhlášení výsledků novinářské soutěže, pořádané asociací Czech Travel Press v průběhu roku 2012. (Věříme, že vaše stavovská čest a chuť na jihomoravské víno vám nedovolí nepřijít...). 

Odjezd autobusu dne 17. ledna 2013 v 7,00 hodin  od parkoviště naproti Wilsonovu nádraží (při magistrále – směr Brno).  

Prezentace se uskuteční ve 13,00 hodin v pavilonu P – salonek  P/5. 

Odjezd autobusu zpět do Prahy z Výstaviště BVV v 18,15 – po skončení provozní doby veletrhu. 

Svůj závazný zájem oznamte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  popř. na telefon 732 587 528 do 15.1.2013 včetně, nejpozději osobně M. Kysilkové v průběhu valné hromady dne 15. ledna  2013.

Poznámka: V případě zbylých sedadel v busu bude možné přijmout do zájezdu i nečleny CTP – za formální účastnický příspěvek Kč 100,- za osobu, který bude vybrán při odjezdu.. 


Těšíme se na vaši účast na obou akcích, kterými chceme odstartovat mnohem intenzivnější činnost asociace, než v posledních letech!  


                                                              Za výbor CTP:  Dr. Miroslav Navara