SLUNCE, HORY A ZÁŽITKY – 5 HVĚZDIČKOVÝ GRANDHOTEL LIENZ v TYROLSKU

SLUNCE, HORY A ZÁŽITKY –HVĚZDIČKOVÝ GRANDHOTEL LIENZ v TYROLSKUV jižním Rakousku, v blízkosti italských hranic a obklopený Grossglocknerem a Dolomity, leží nově postavený Grandholtel Lienz, který je jedinečný v celém regionu, nabízí luxusní dovolenou v elegantním prostředí.

Hosté mohou očekávat atmosféru, v níž téměř každé jejich přání bude vyplněno. Elegantní a stylový interiér hotelu a elegantní a prostorné pokoje a apartmány poskytují nejvyšší úroveň pohodlí nejen svým bohatým vybavením, ale i celkovým zařízením.

Požitky zažijete také při jídle, ty na na vás čekají s kulinářskými kousky kuchařů, které vám polechtají vaše chuťové pohárky.

Lázeňští hosté mohou zažít atmosféru pohody a oázu pro duši také ve zdravotním středisku (Medical Spa & Wellness), které má již velké zkušenosti a využívá většina aktuálních technologií v praxi.

Dolomity jsou často označovány jako nejkrásnější hory na světě. Zelené kopce a lesy mezi drsnými skalními útvary a ohromující horská krajina. S mnoha hodin slunečního svitu, jedinečné horské scenérie a region s bohatou kulturou, to je Lienz. Je ideálním místem k relaxaci a užívání si života.

Můžete zde také provozovat pěší turistiku, jezdit na horském kole či na koních, zajít si na golf či si užívat lyžování.

Více na: www.grandhotel-lienz.com

Grandhotel Lienz, A-9900, Lienz, Osttirol, Austria

© 2017 CzechTravellpress. All Rights Reserved. Designed By MaraXa & KraX