Jarní období nabízí parádní lyžovačku v Krkonoších s mnoha akcemi

Paní zima se přehoupla do své druhé poloviny a v krkonošských skiareálech se stále nabízí možnost užít si parádní  lyžovačku. Potvrdila to i beseda účastníků na pravidelné koordinační schůzce   krkonošských infocenter ve Vrchlabí, na které bylo upozorněno na mnoho  zajímavých akcí připravených na nadcházející jarní období.

Například v Černém Dole připravují na 12. března 2011 „Krakonošův maškarní rej“, v Horní Malé Úpě v sobotu 5. března 2011  závody na lyžích v rámci „Mistrovství ČR učitelů lyžování“ a 16. března 2011 symbolické ukončení sezony pod názvem „Krakonoš a lyžníci“. Ve Vysokém nad Jizerou se v sobotu 5. března 2011 uskuteční tradiční „Závody lyžníku postaru“, v Žacléři od 25. března 2011 filmový festival, v Jilemnici probíhá v březnu divadelní přehlídka, ve Špindlerově Mlýně 5. - 6. března 2011 „Quiksilver Snowjam“ – závody snowboardistů a 11.-12. března 2011 „Světový pohár v lyžování žen“, na Horních Mísečkách 9. dubna 2011 „Telemark fest“. Na Benecku symbolicky ukončí lyžařskou sezonu 19. března 2011 lyžařskými závody, skicrossem a mimo jiné také přejezdem vodního bazénu na lyžích. Všechny akce jsou uvedeny v kalendáři očekávaných událostí, který zájemci naleznou v elektronické podobě na webových stránkách www.krkonose.eu

Je dobré vědět, že regionální informační centrum Krkonoše (RTIC) pravidelně vydává tiskové avizo na čtyři největší TOP akce regionu v měsíci.