Dvacet pohledů na krásy Českého Švýcarska

Václav Sojka před jednou z dvaceti fotografií nazvanou Kamenice v zimě

 

Orbis Media Center nebo-li nové komunikační centrum Czech Tourismu bylo slavnostně otevřeno třetí únorovou středu vermisáží fotografií Václava Sojky, který se představil dvaceti fotografiemi krás Českého Švýcarska.

 

Václav Sojka (1963) je původem elektrikář a do Národního parku České Švýcarsko nastoupil jako strážce tohoto parku s úkolem dohlížet na horolezce. Při té příležitosti začal v parku fotografovat a tak vznikla krásná kolekce fotografií krás Českého Švýcarska.

 

"Fotografie jsou sice  staré asi šest let a byly vyhotoveny pro účely propagace parku. Fotografoval jsem je tehdy  ještě na film, jemuž jsem zůstal stále věrný, přestože mám také digitální fotoaparát," přiznal autor fotografií Václav Sojka.

 Nu a kde Orbis Media Center najdete ? V přízemí budovy  České centrály cestovního ruchu na Vinohradské ulici 42 v Praze 2 .

 

Napsali o tom ještě někde jinde ...

Horydoly.cz  ...

Klikni a uvidíš ...

 

Aneta z České cetrály cestovního ruchu byla na návštěvě v Českém Švýcarsku před dvěma lety a tak si s velkým zájmem prohlédla soubor fotografií (Foto: Petr Skála)

 

 

 

 

 

Aneta z České centrály cestovního ruchu byla na návštěvě v Českém Švýcarsku před dvěma lety a tak si s chutí prohlédla při vernisáži soubor fotografií ...  (Foto:Petr Skála)