Turisté si mohou díky českým video trasám prohlédnout už i Ameriku, Honduras nebo Mexiko

Video trasy jsou unikátním spojením videa a mapy z vývojářské dílny tvůrců portálu Turistika.cz. Nyní si mohou turisté prohlédnout turistické trasy i ze vzdálených zemí.  Turisté mohou vyrazit do světa prostřednictvím monitoru svého počítače z pohodlí domova. Umožní jim to technologie video tras a můžou si prohlédnout například nejzajímavější části oblíbené výletní destinace Floridy, města Key West. Na mezinárodním portálu Livetouring.com pak najdou turisté video trasy i z oblíbeného Miami, včetně vyhlášené pláže a přilehlého bulváru Ocean Drive. Video trasa představí i indiánskou vesnici Miccosukee, ostrůvky s plážemi mezi Bradentonem a Sarasotou. Tým Turistika.cz natočil a zpracoval do video trasy i centrum města Tampa Bay s přístavem pro výletní lodě.

Díky nové a v Česku vyvinuté technologii video tras mohou turisté poznat krásy honduraského ostrova Roatán, včetně jedné z nejkrásnějších pláží světa West Bay Beach. Mexiko pak přiblíží video trasa po Mayských památkách Chacchoben Ruins nebo výlet po mexickém ostrově Cozumel.

„V současnosti připravujeme pro naše turisty natáčení dalších exotických destinací, jako jsou např. Dubaj, Venezuela nebo Kolumbie. Samozřejmě s blížící se zimou budeme pokračovat v natáčení ski areálů a tras pro běžkové lyžování. Turisté se tedy mají opravdu na co těšit“, říká Jiří Pilnáček, ředitel Turistika.cz a doplňuje, že už dnes si mohou milovníci zimy prohlédnout video trasy bežeckých tras i 8 skiareálů na Livetouring.com nebo Turistika.cz.

Odkazy na videotrasy na Livetouring.com:

1) Projíždka po Key West, Florida, U.S.A, www.livetouring.com/cs/track/key-west-florida-usa-video-trasa

2) Procházka indiánskou vesnicí Miccosukee, www.livetouring.com/cs/track/0154-miccosukee-village-florida

3) Chacchoben Ruins - Mayské památky, Costa Maya, Mexiko, www.livetouring.com/cs/track/chacchoben-ruins-mayske-pamatky-costa-maya-mexiko

© 2017 CzechTravellpress. All Rights Reserved. Designed By MaraXa & KraX