Poslední zastávka evropské ICE Tour

V pátek 26. listopadu zastaví ukázkový vagón Německých drah (Deutsche Bahn) vlaku ICE před Nákupním centrem Eden v Praze 10. Praha je poslední zastávkou evropské ICE Tour. Přijďte se podívat před NC EDEN od 10 do 18 hod. Čekají Vás soutěže o pobytové zájezdy, dobrá muzika a hlavně spousta skvělých tipů na výlety do Německa a pěkné materiály a mapy, které se Vám budou hodit na cestu.


Těšíme se na Vaši návštěvu! Více na www.nemecko.travel

 

Německá turistická centrála (DZT) ve spolupráci s Německými dráhami (Deutsche Bahn) uspořádala ICE Live Tour, která se koná v 9 evropských zemích v období 8. - 26.11. 2010 a v průběhu které se můžete seznámit s atraktivními prázdninovými cíli v Německu. Představíme Vám také výhodné, rychlé a pohodlné cestování s Deutsche Bahn a velmi snadný způsob rezervace a nákupu vlakových jízdenek online.

 

Představíme Vám témata "Wellness a zdravotní dovolená v Německu", "125. narozeniny automobilu", a také letošní highlight "Ruhr.2010 - evropské hlavní město kultury". Proto bude "na palubě" trucku přítomna i společnost Ruhr Tourismus, Bádensko-Württembersko a města Stuttgart, Mannheim a Karlsruhe. ICE Live Tour podpoří klíčové poselství společnosti DB Bahn: "Do Německa a po Německu - jak jinak než vlakem!" Akci doprovází online soutěže společnosti Deutsche Bahn a různých turistických partnerů o hodnotné ceny. Každý návštěvník obdrží na místě letáky ke hře. Každý leták obsahuje cestovní voucher Deutsche Bahn v hodnotě pěti euro.

ICE Live Tour v Praze se koná v pátek 26. listopadu před nákupním centrem Eden v Praze 10. Informace můžete získat během dne od 10 do 18 hodin. Mimo partnery Porúří a Bádensko-Würtembersko se v Praze můžete těšit na Spolkovou zemi Sasko a její hlavní město Drážďany. Celý den bude moderovat Pepa Melen, těšte se na spoustu zábavy a soutěže!

© 2017 CzechTravellpress. All Rights Reserved. Designed By MaraXa & KraX