Záhřeb obhájil titul nejlepší vánoční destinace

 

 

Nezávislý portál „European Best Destinations“ i letos provedl online anketu v kategorii „Best European Christmas Market". V konkurenci dvaceti měst již podruhé  v řadě zvítězila chorvatská metropole.

 

Záhřeb obhájil titul a obsadil první místo ziskem celkem 34 000 hlasů a za sebou zanechal Štrasburk (19 000 hlasů), Colmar (13 000 hlasů), Aachen (12 000 hlasů) a Vídeň s (11 000 hlasy). Ankety se zúčastnil rekordní počet respondentů, téměř 189 000 osob ze 124 zemí. Upřímné blahopřání městu Záhřeb vyjádřil i ředitel Hlavního úřadu HTZ Ratomir Ivičić.

 

Portál „European Best Destinations“  například zve domácí i zahraniční turisty v těchto  svátečních dnech k návštěvě Záhřebu, aby se sami přesvědčili, jak bohatý je tématický program, který se koná v městských ulicích i na náměstích, a kolik lidí přitahuje. Připomínáme, že portál „European Best Destinations“ je evropská organizace se sídlem v Bruselu. K jeho hlavním aktivitám  patří podpora evropské kultury a cestovního ruchu. Obracejí se k veřejnosti prostřednictvím internetového portálu, který si klade za cíl propagovat Evropu jako turistický cíli číslo jedna ve světě a zároveň nabízí důležité informace o cestovním ruchu z více jak 355 evropských destinací.

 

Kromě Adventu v Záhřebu, ceny portálu „European Best Destinations“ získal i Zadar za nejlepší evropskou destinaci, pláž Stiniva za nejlepší pláž a Nin za nejromantičtější destinaci.

 

Admin

 


 

© 2017 CzechTravellpress. All Rights Reserved. Designed By MaraXa & KraX