
V Botanické zahradě Praha byl za přítomnosti japonského velvyslance J.E. Kansuke Nagaoky a také delegace z partnerského města Kjóta zahájen oblíbený Festival bonsají a japonské kultury. Představí nejkrásnější bonsaje nejen z Česka, ale celé Střední Evropy a spolu s doprovodným programem přenese do říše tradiční japonské kultury i gastronomie malé i dospělé návštěvníky.







