CTP odstartoval 2017

Tradičně – tedy výroční schůzí a o několik dnů později výjezdem do Brna na GO a Regiontour 2017 vkročil Czech Travel Press do nového roku.

Výroční – tentokrát volební schůze se 10. ledna 2017 zúčastnilo 52 členů. Vyslechli zprávy o činnosti a hospodaření v předchozím roce, zvolili členy výboru pro nadcházející dvouleté období (ve složení Marie Kysilková, Antonín Karoch, Eva Mráčková, Miroslav Navara, Petr Skála, Petr Tiefenböck, Jakub Turek) a kontrolní komise (ve složení Věnceslava Dezortová, Lubor Falteisek, Jana Matoušková). Schválili vytvoření Ceny Jaroslava Holoubka (zesnulého v závěru roku 2016) jako samostatné kategorie každoroční publicistické soutěže členů CTP.

Jako doprovodný program plenární schůze proběhla tradiční výstavka a soutěž o nejlepší turistickou mapu a průvodce uplynulého roku a vernisáž výstavy turistických map středoevropského regionu z archivu kolegy Bořka Homoly. Výstava, uspořádaná ve spolupráci s Českou centrálou cestovního ruchu (CzechTourism) potrvá v Media Centru ORBIS do konce ledna 2017.