Pozvánka na e-Travel Forum 2013

 

Po sedmé v historii a poprvé v České republice máme potěšení a čest vás pozvat na jednu z nejdůležitějších konferencí v e-obchodování v oblasti cestovního ruchu.

Každý rok událost e-Travel Forum přitahuje téměř 300 účastníků. Je místem, kde se všichni mohou dozvědět o nejnovějších trendech a inovacích a zažijí zde jedinečnou příležitost k navázání nových obchodních kontaktů a pracovních vztahů. Mezi účastníky jsou nejen zástupci hotelů či zástupci cestovních kanceláří, ale i provozovatelé leteckých společností, obcí a poskytovatelé IT řešení.

S radostí vám oznamujeme, že prvních 150 registrovaných účastníků bude mít vstup zdarma. Jedinou podmínkou je být zástupcem hotelu nebo cestovní kanceláře.

Organizátoři poskytují simultánní překlad anglicko-český a česko-anglický.

Pokud máte zájem o účast na konferenci, jako řečník, prosím kontaktujte konferenční organizační kancelář.

Proč se zúčastnit e-Travel Forum 2013 v Praze?
Všichni víme, že rozvoj a strategie e-ochodování má zásadní význam pro existenci každé moderní společnosti. E-Travel Forum 2013 nabízí možnost za jeden den získat přehled o nejnovějších trendech v elektronickém obchodu. Budou zde prezentovány například řešení State-of-the-art v cestovním ruchu.

Hotely a cestovní kanceláře vyjádřili svou vděčnost za použití a vývoj moderních rezervačních systémů na trhu.

E-Travel Forum je pro manažery a pracovníky cestovních kanceláří, hotelů, leteckých společností a dalších firem v cestovním ruchu ideální příležitostí dozvědět se nové a prohloubit znalosti, které již mají.

V dnešním moderním světě je třeba mít fanpage na Facebooku. Na druhou stranu - mnoho marketingových odborníků přiznává, že rychlý rozvoj sociálních mediálních platforem je prostě příliš mnoho pro schopnosti malých podniků.

Tato situace přináší až mnoho složitých otázek:
"Jak se vyrovnat s prudkým rozvojem technologií?"
"Jaký je nejefektivnější způsob využití sociálních médií v propagaci svého podnikání?"
"Jaký je tajný recept na vytváření a zachování atraktivní fanpage na Facebooku?"

Můžeme si tyto otázky pokládat stále dokola ... Místo toho bychom se měli účastnit konference e-Travel Forum. Hlavním cílem této akce je poskytnout aktuální pomoc na sociálních sítí a internetu v rámci strategií v podnikání a pomoc společnostem při řešení této zvláštní obchodní hádanky.

Více informací najdete na www.e-travelforum.cz