ITF SLOVAKIATOUR 2016

Zveme Vás na 22. mezinárodní veletrh cestovního ruchu ITF SLOVAKIATOUR, 23. ročník výstavy MYSLIVOST A ODDECH a 8. roční výstavy WELNESS A FITNESS, který se bude konat 28.1. - 31.1.2016 v Bratislavě.

lupa

Veletrh ITF SLOVAKIATOUR je největším veletrhem cestovního ruchu na Slovensku a patří mezi nejvýznamnější akce v regionu střední Evropy. Veletrh každoročně přináší komplexní servis pro návštěvníky, kteří chtějí cestovat do zahraničí nebo poznávat krásy Slovenska. Prezentuje se zde portfolio cestovních kanceláří, ale k dostání jsou i turistické informace zprostředkované zahraničními turistickými centrálami.

Výstava MYSLIVOST A ODDECH je věnována všem, kteří rádi tráví svůj volný čas v přírodě. Firmy s nabídkou loveckého sortimentu mají jedinečnou možnost oslovit vášnivé myslivce, a také jim poskytnout velké množství informací z daných oblastí. Nebudou chybět ani ukázky sokolnictví, vábení zvěře, ochutnávky a také zajímavosti z myslivecké legislativy.

Výstava WELLNESS A FITNESS je největší výstavou svého druhu na Slovensku. Zaměřuje se na sport a aktivně propaguje zdravý životní styl prezentací různých novinek z této oblasti, ukázkami různých typů cvičení a bohatým doprovodným programem.

Více informací naleznete zde.

© 2017 CzechTravellpress. All Rights Reserved. Designed By MaraXa & KraX