Vienna Tourist Board uděluje stipendium

Vienna Tourist Board uděluje stipendium ke studiu PhD na MODUL University Vienna

Spolupráce mezi agenturou Vienna Tourist Board a soukromou univerzitou MODUL University Vienna je jedním ze základních kamenů úspěchu v podpoře růstu cestovního ruchu. Vienna Tourist Board již čtyři roky financuje postgraduální stipendium v oboru "Kompatibilita městského cestovního ruchu". Uzávěrka přihlášek pro celý svět je 30. června.

Rozmach městského cestovního ruchu není žádný módní výstřelek. Za posledních pět let zaznamenal městský cestovní ruch na celém světě nárůst o 72 procent. "Agentura Vienna Tourist Board se podílela také na výzkumu, jehož cílem bylo zajistit, aby budoucí růst turistického ruchu v metropolích - a to zejména v rámci iniciativy Smart City Vienna - zůstal zdravým procesem, který má podporu obyvatelstva," vysvětluje Norbert Kettner, ředitel pro cestovní ruch společnosti Vienna Tourist Board. Od zimního semestru 2015 bude Vienna Tourist Board financovat stipendium ke studiu PhD v hodnotě 50 000 eur na MODUL University Vienna se zaměřením na výzkum v oblasti kompatibility městského cestovního ruchu. "O této otázce jsme diskutovali již při vytyčování strategie společnosti Vienna Tourist Board pro cestovní ruch do roku 2020. Současně však chceme být prozíraví a přispět k udržitelnému rozvoji cestovního ruchu v městských oblastech v celé Evropě," pokračuje Kettner. Zájemci, kteří jsou držiteli magisterského titulu nebo jeho ekvivalentu, hovoří plynně anglicky a mají zkušenosti se základním výzkumem, mohou podat žádost až do 30. června 2015.

MODUL University Vienna vzdělává profesionály na nejvyšší mezinárodní úrovni již od roku 2007. Agentura Vienna Tourist Board a soukromá univerzita MODUL uzavřely v roce 2007 dohodu o spolupráci v rámci podpory propojení vědy a podnikání v evropském centru cestovního ruchu. Cílem spolupráce je zvýšit odbornost a posílit vysokoškolské vzdělání v oblasti cestovního ruchu. Dohoda umožňuje studentům s mimořádnými úspěchy získat akademické vzdělání v oblasti cestovního ruchu. Další informace a formuláře žádostí najdete na adrese:www.modul.ac.at/scholarships

Další informace:

Vienna Tourist Board

Isabella Rauter

Tel.: +43/1/211 14-301

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://www.vienna.info

© 2017 CzechTravellpress. All Rights Reserved. Designed By MaraXa & KraX